Rick Steiner Net Worth

Videó: Rick Steiner Net Worth

Videó: How Strong Was Rick Steiner? - YouTube 2024, Lehet
Anonim

Rick Steiner nettó értéke: Rick Steiner amerikai profi birkózó, aki nettó értéke 2 millió dollár. Rick Steiner 1961 márciusában született Bay Cityben, Michigan-ben. Rick leginkább a Steiner Brothers tagcsoportjának fele, Scott Steiner testvérével. A Világbajnokság birkózásán nyolcszor World Tag Team bajnok volt, aki hét címet nyert Scott testvérével és Kenny Kaos-nal. Rick Steiner szintén háromszoros világbajnoki bajnok volt, és egy alkalommal az Egyesült Államok nehézsúlyú bajnoka a WCW-ben. Scott testvérével együtt kétszer is megnyerte a World Wrestling Federation World Tag Team bajnokságot. Rick amatőr birkózó volt a Michigan-i Egyetemen, és 1983-ban második helyen végzett a Big Ten bajnokságon, és 15 másodpercen belül rekordot állított fel a leggyorsabb csaphoz az iskola történetében. Bevezették George "The Animal" Steele professzionális birkózásába, és az American Wrestling Association-ben indult, mielőtt csatlakozott az Universal Wrestling Federation-hez, majd a National Wrestling Alliance-hez. Tagja volt Stingnek, és tagja volt a Varsity Clubnak, Mike Rotunda és Kevin Sullivan. Steiner pályafutása végéig versenyzett a TNA Wrestling pályáján, és szórványosan birkózott a független pályán.