Nadia Comaneci Net Worth

Videó: Nadia Comaneci Net Worth

Videó: Nadia Comaneci Biography, Net Worth, Lifestyle, Family, Gymnast Career - YouTube 2024, Lehet
Anonim

Nadia Comaneci nettó értéke: Nadia Comaneci egy román volt olimpiai torna, aki nettó értéke 10 millió dollár. Született Onesti, Románia, Nadia Comaneci kezdett gyakorolni torna egy helyi tornaterem, amikor öt volt. Most legendás edzője, Károlyi Béla éppen most nyitotta meg új gimnáziumi iskoláját, és látta, hogy Nadia a kerékpárosokat a játszótéren egy barátjával fordítja. Mindkét lányt meghívta az iskolába, Nadia gyorsan kitűnt. Kilenc éves korában lett a legfiatalabb tornász, aki valaha nyerte meg a román nemzeti tornaversenyt. Továbbra is uralta, amikor magas rangú versenyre költözött, beleértve az Arany győzelmét az összes, csak egy versenyen (ezüstöt nyert), az 1975-ös Európa-bajnokságon. Az 1976-os olimpián Montrealban lett az első torna, aki 10-et és a legfiatalabb tornászot kapott, 14 éves korában, hogy valaha nyerjen All-Around Goldet. Az eredménytáblákat nem azért állították be, hogy befogadják a 10 pontot, így a több tízesét 1,00-ra mutatták be. Miután több egymást követő évet nyert az öt év során, és kombinálták az őt meg nem nevezett egyenetlen sávokra, Ms. Comaneci visszavonult a versenyből.